הפתרונות של Synerion לניהול כוח עבודה כבשו שווקים חדשים בעזרת Google Ads

Synerion נעזרה ב-Google כדי למשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים בשווקים חדשים

יעדים

 • להבין יותר לעומק את הלקוחות הפוטנציאליים בשווקי היעד ולשפר את הרלוונטיות של הקמפיינים
 • לפתח מוּדָעוּת למותג מחוץ למדינת האם
 • להרחיב את הפעילות העסקית באמריקה הצפונית
 • להרחיב את הפעילות העסקית לשווקים בינלאומיים

גישה

 • בחינת ההתנהגות של משתמשים בשווקי היעד
 • ניהול קמפיינים ב-Google Ads ועיון במדדי הקהלים שזמינים במוצר
 • התאמה של התכנים שמופיעים בגרסאות השונות של אתר החברה לקהלים החדשים
 • שיתוף פעולה עם Search Engine People, חברה במעמד שותף של Google, כדי להגיע לצמיחה עסקית מהירה יותר בשווקים בינלאומיים

תוצאות

 • חדירה מוצלחת לשוק בארה"ב
 • גידול של 30% במכירות תוך שנה
 • החברה בדרך הנכונה להכפיל את ההכנסות ממכירות באמריקה הצפונית תוך 3-5 שנים
 • השווקים שבהם החברה הגיעה לנפח המכירות הגדול ביותר מחוץ לקנדה הם ארה"ב, ישראל, דרום אפריקה ואוסטרליה

Synerion היא חברה קנדית שמתמחה בפתרונות ניהול עסקיים. החברה הגיעה ליותר מ-7,000 התקנות של שני מוצרי הדגל שלה, Agile Workforce ו-Enterprise Workforce, ברחבי העולם. האתגר הכי גדול ש-Synerion הייתה צריכה להתמודד איתו הוא הניסיון למשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים בשווקים חדשים. החברה נעזרה ב-Google Ads כדי להתמודד עם האתגר הזה ולהרחיב את הפעילות העסקית שלה לשווקים שונים באמריקה הצפונית.

Synerion היא חברה שמוכרת תוכנות לניהול כוח עבודה ופתרונות טכנולוגיים למעקב אחר נוכחות העובדים והפעילות שלהם במסגרת העבודה. המוצרים שהחברה משווקת מאפשרים לעסקים מכל הגדלים לבצע אוטומציה של תהליכים בניהול משאבי אנוש ושל הדיווחים על ימי היעדרות של העובדים. המשרד הראשי של החברה נמצא במיסיסוגה בקנדה והיא מעסיקה אנשי מכירות באזורים שונים באמריקה הצפונית.

אנשי החברה מכירים את השוק ויודעים שהצורך של עסקים לנהל את העובדים שלהם הוא אוניברסלי, ולכן היה להם ברור שיהיה ביקוש גם במדינות אחרות לשני מוצרי הדגל של החברה (Agile Workforce ו-Enterprise Workforce). אחד האתגרים המרכזיים שעמדו בפניהם הוא להציג את החברה ללקוחות פוטנציאליים בשווקים חדשים מחוץ לשוק הביתי שלהם. "אנחנו מכירים היטב את האיכות הגבוהה ומגוון היכולות של המוצרים שאנו מציעים", אומר פאולו גילפילאן, מנהל המכירות והשיווק של Synerion באמריקה הצפונית. "האתגר הגדול שלנו הוא להציג את המוצרים שלנו גם למי שעדיין לא מכירים אותם".

Synerion כבר ניהלה אסטרטגיית שיווק מקוון יעילה בקנדה, שכללה אופטימיזציה למנועי חיפוש, כתיבת בלוגים, פעילות בערוצי מדיה חברתית וניהול קמפיינים ב-Google Ads. אבל, כשהחברה רצתה להרחיב את הפעילות שלה לשווקים בינלאומיים בשנת 2011, גילפילאן הגיע למסקנה שצריך לשנות את האסטרטגיה הקיימת כדי להצליח בשווקים במדינות אחרות. מאמצי השיווק של Synerion התמקדו בעיקר במשיכת קהלים חדשים, אבל החברה הייתה צריכה למצוא דרך להבטיח שברגע שאותם קהלים יחשפו אליה, התכנים שיוצגו להם יהיו רלוונטיים לשוק המקומי שבו הם נמצאים.

כדי להשיג את המטרה הזו, לפני שהחברה נכנסה לשוק בארה"ב, היא בחנה את דפוסי החיפושים באינטרנט באזורים שונים. "התאמה למילות מפתח היא אינדיקציה טובה לתחומי העניין בשוק המקומי", הסביר גילפילאן. “"המילים שלקוחות מחפשים יכולות להשתנות לגמרי בהתאם לשוק". אחרי מחקר על התנהגות הלקוחות בכל שוק, Synerion יצרה קמפיינים נפרדים ב-Google Ads לשוק בקנדה ולשווקים באזורים אחרים של אמריקה הצפונית. כל קמפיין סיפק לחברה תובנות חשובות לגבי המסרים שהשפיעו על הקהלים השונים, והיא ביצעה שינויים בקמפיינים בהתאם.

בנוסף, החברה ביצעה שינויים קלים בגרסאות של האתר שלה למדינות השונות, בהתאם לתובנות שהופקו מהנתונים ב-Google Ads. "תמיד ייחסנו חשיבות גבוהה לשיווק אונליין ומרגע שהחלטנו להרחיב את הפעילות למדינות אחרות, זה הפך להיות הדבר הכי חשוב בעינינו", אמר גילפילאן.

כדי להאיץ את הצמיחה בשוק הבינלאומי, גילפילאן גייס לעזרתו את Search Engine People, חברה במעמד שותף של Google שעזרה לו במחקר ובפיתוח של קמפיינים מקוונים. "זו יכולה להיות טעות לשכור 'איזה מישהו שמכירים' שיטפל בתחום השיווק בדיגיטל סתם כי חושבים ש'הוא טוב בדברים כאלה'. יש הרבה סוכנויות מקצועיות שעוסקות בשיווק בדיגיטל ומציעות את השירותים שלהן במחירים שיכולים להתאים לתקציב של עסק קטן", אומר גילפילאן. "אני ממליץ לחפש סוכנויות שיתמקדו בהשגת היעדים שלכם וינסו להשיג עבורכם החזר ROI כמה שיותר גבוה במקום לנסות לצמצם את עלויות המדיה".

האסטרטגיה של Synerion הוכיחה את עצמה: המכירות מחוץ לקנדה עלו ב-30% תוך שנה והשווקים הכי חזקים של החברה כיום הם ארה"ב, ישראל, דרום אפריקה ואוסטרליה. "אנחנו מגיעים ל-ROI מדהים", אומר גילפילאן. "התכנון הוא להמשיך להגדיל את ההשקעה בדיגיטל". ההצלחה הכתיבה לחברה את היעדים הבאים שלה והיא מצפה להכפיל את ההכנסות מאמריקה הצפונית תוך שלוש עד חמש שנים.

גילפילאן מייחס את ההצלחה של החברה בחדירה לשווקים בינלאומיים לשיווק בדיגיטל. "שיווק בדיגיטל יכול לספק לעסק את כל התובנות והנתונים שהוא צריך כדי להסתגל לשוק ולראות רווחים במהירות, בלי להכביד על התקציב", הוא אומר. "לדעתי, הכי חשוב להשקיע בשיווק ורק אחר כך במכירות".

שיווק בדיגיטל יכול לספק לעסק את כל התובנות והנתונים שהוא צריך כדי להסתגל לשוק ולראות רווחים במהירות, בלי להכביד על התקציב". פאולו גילפילאן, מנהל המכירות והשיווק, Synerion באמריקה הצפונית