מידע על Market Finder

נכנסים לשוק הגלובלי, מפתחים את העסק

כיום, 3.7 מיליארד איש מחוברים לאינטרנט ברחבי העולם1. היועץ הטכני של Google ויו"ר החברה לשעבר, אריק שמידט, חזה שעד שנת 2020 המספר יעלה ל-8 מיליארד איש2. לפי כל הנתונים האלה, יש לבעלי עסקים אינספור אפשרויות להגיע ללקוחות פוטנציאליים במדינות אחרות ולהציג להם מסרים.

לקוחות ללא גבולות

ללקוחות לא אכפת איפה נמצא העסק, כל עוד הם מרוצים מהמוצר או מהשירות שהם רכשו. לדוגמה, 96% מהאנשים לא ידעו שהמשרדים של Booking.com נמצאים בהולנד ו-90% מביניהם אמרו שהמיקום של החברה לא ישפיע על הסבירות שהם ירכשו ממנה מוצרים שוב3.

אפשר להסיק מהנתונים האלה שהתרחבות גלובלית היא שלב מתבקש בהתפתחות של העסקים שבסיס הפעילות שלהם מקוון. היום קל יותר מתמיד לחדור לשווקים חדשים ולהרחיב את הפעילות העסקית במידה משמעותית, ואפשר לעשות את זה במהירות. גם הרחבת הפעילות העסקית לשווקים בינלאומיים היא כבר לא תהליך שלוקח שנים.

לא משנה אם יש לכם עסק במיקום פיזי, סטארטאפ שאתם מפעילים מהבית או עסק שכבר יש לו נוכחות באינטרנט, כיום כל אחד יכול להרחיב את העסק לפעילות ברמה הגלובלית. כל מה שצריך זה לפתח אסטרטגיה שיווקית בינלאומית טובה ולהשתמש בכלים המתאימים.

רוצים לפשט את תהליך ההתרחבות לפעילות גלובלית עוד יותר? בדיוק בשביל זה השקנו את Market Finder: פלטפורמה שמספקת עזרה מעשית באיתור שווקים חדשים והופכת את התהליך לזול יותר ובר ביצוע.

בוחנים את שווקי היעד

קודם כל צריך לתת עדיפות למדינות שבהן המוצרים או השירותים שלכם ימשכו הכי הרבה קהל. התהליך האינטראקטיבי ב-Market Finder יכול לעזור לכם לזהות רשימה קצרה של שווקי יעד חדשים ומבטיחים שהמותג שלכם יכול להצליח בהם. הוא יכול גם לבדוק אם יש ביקוש למוצר או לשירות שאתם מציעים על ידי בחינה של נתונים על מספר החיפושים בחודש, מגמות פופולריות בשוק, רמת ההכנסה הממוצעת הפנויה לנפש, נתונים על המשתמשים באינטרנט והצעות מחיר מומלצות.

מתכננים את התפעול

אחרי שתגבשו רשימה של שווקים שאתם רוצים לחדור אליהם, תוכלו להיעזר ב-Market Finder כדי לתכנן את התפעול בהתאם לשווקים הרלוונטיים, כולל תחומים כמו לוקליזציה, תשלומים, שירות לקוחות, תשלום מיסים, התנהלות משפטית, לוגיסטיקה וגיוס עובדים.

משווקים את העסק

אפשר להיעזר ב-Market Finder גם כדי לפתח אסטרטגיית שיווק בינלאומית. תמצאו כאן המלצות לפתרונות פרסום שונים והסברים על החשיבות של ניתוח נתונים ומדידה, כמו גם הנחיות למפתחים.

האינטרנט הסיר המון חסמי מסחר ואיפשר לסוחרים להגיע ללקוחות פוטנציאליים מכל העולם, תוך מזעור הסיכונים וצמצום העלויות. שימוש ב-Market Finder מפשט עוד יותר את התהליך. תוהים אם התרחבות גלובלית בדיגיטל היא רלוונטית בתחום שלכם ותהיה טובה לעסקים? אתם מוזמנים להיעזר ב-Market Finder כדי להחליט.


  1. Internet World Stats, נתונים סטטיסטיים לגבי משתמשים באינטרנט ונתונים על אוכלוסיית העולם נכון ל-2017. נתון משוער ל-31 במרס 2017 

  2. הערכה של אריק שמידט © 

  3. לפי סקרים שערכה Google בקרב צרכנים בבריטניה בשנת 2014 ©