45% מההכנסות של חברת Intertaping מגיעות מלקוחות במדינות אחרות, בעזרת Google Ads

Google עזרה לבעלי חנות מקוונת מספרד, שמוכרת תחבושות עצב-שריר, להרחיב את הפעילות העסקית לשווקים שונים ברחבי העולם. הנה הסיפור המלא

יעדים

  • להציג לקהלים חדשים ברחבי העולם את המוצרים של החברה
  • להרחיב את הפעילות העסקית לשווקים גלובליים
  • להקים רשת הפצה בינלאומית
  • להגדיל את ההכנסות

גישה

  • שימוש ב-Google Ads כדי להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולקדם את המוצרים של החברה באירופה

תוצאות

  • 45% מההכנסות של החברה מגיעות מלקוחות בחו"ל
  • הכנסה של €70,000 בשנתיים

החברה הספרדית Intertaping מוכרת באינטרנט תחבושות לכאבי שרירים. Intertaping השתמשה ב-Google Ads כדי להרחיב את הפעילות העסקית לשווקים חדשים מחוץ לספרד. התוצאה: כיום 45% מההכנסות של החברה מגיעות מלקוחות בחו"ל.

Intertaping היא חברה קטנה שנוסדה בוולנסיה שבספרד בשנת 2011 וביקשה להתרחב לשוק הגלובלי.

כחברה שמוכרת באינטרנט תחבושות עצב-שריר, שהן מוצר פופולרי שמשמש לטיפול בפציעות ספורט, Intertaping זיהתה הזדמנות להרחיב את הפעילות לשווקים נוספים מחוץ לספרד. שנה אחרי ההשקה, כשנתוני המכירות בספרד היו טובים, Intertaping החליטה לשתף פעולה עם Google במטרה להרחיב את היקף החשיפה שלה בשוק הבינלאומי.

Google הציעה את Google Ads כפיתרון ההולם שיעזור לאנשי Intertaping בתוכניות ההתרחבות שלהם. זאת באמצעות פרסום בחיפוש, בווידאו וברשת המדיה, כדי להגיע בצורה יעילה וחסכונית לקהלים רלוונטיים בשווקים החדשים שאליהם הם רצו להתרחב. מהר מאוד החברה התחילה ליהנות משיפורים משמעותיים במדדים שלה. בשנתיים הראשונות של העבודה עם Google Ads‏, ההכנסות של Intertaping הגיעו ל-€70,000 ונרשם גידול משמעותי בפעילות החברה במדינות כמו איטליה, צרפת ובריטניה. 45% מהכנסות החברה בשנתיים האלה הגיעו מקניות שביצעו משתמשים ממדינות אחרות.

בעקבות ההצלחה, Intertaping הקימה רשת הפצה בינלאומית שמשמשת כיום לשליחת הזמנות ליותר מ-50 מדינות, ויותר מ-25,000 לקוחות ברחבי אירופה.

החברה הצליחה לא רק להרחיב את בסיס הלקוחות שלה בשיעור עצום, אלא גם לעקוף ענקי מכירות כמו Amazon במדינות שבהן היא פועלת. המטרה החדשה ש-Intertaping הציבה לעצמה היא להפוך לחנות המקוונת המובילה למכירת תחבושות עצב-שריר באירופה.

פלטפורמת Google Ads הוכיחה את עצמה כפתרון האידיאלי עבור החברה הקטנה והמשגשגת הזאת: קלה לשימוש, חסכונית, מספקת תוצאות שאפשר למדוד בצורה מדויקת וכוללת שירותי ייעוץ ותמיכה מעולים.

"התמיכה הטכנית שקיבלנו הייתה נהדרת. לא הכרתי את Google Ads לפני כן, וצוות התמיכה עזר לי להפיק מהפלטפורמה את המקסימום", הסביר חאבייר מרטין, מנכ"ל Intertaping. הוא ציין כי Google סיפקה לו את הבסיס הנדרש להצלחה של העסק.

"התמיכה הטכנית שקיבלנו הייתה נהדרת. לא הכרתי את Google Ads לפני כן, וצוות התמיכה עזר לי להפיק מהפלטפורמה את המקסימום". חאבייר מרטין, מנכ"ל Intertaping