מדידת ביצועים היא המפתח להצלחה בשוק הגלובלי

כשנכנסים לשווקים חדשים בעולם, Google Analytics עוזר להפיק את המרב מהתקציב ולהגדיל את הסיכוי להצלחה. זהו הכלי המושלם לאיתור קהלים חדשים ברחבי העולם, להכרת הקהלים הללו וללמידת הדרך לתקשר איתם.

העוצמה של Google Analytics

Market Finder עוזר לכם לזהות שווקים חדשים בעולם שפוטנציאל הרווחיות שלהם הוא הגבוה ביותר. עכשיו, בואו נדלג לשלב שבו האתר שלכם כבר פועל בשוק החדש, שעשוי להיות בצד השני של העולם. מיהם המבקרים באתר? האם הם מצאו את האתר דרך קמפיין, מילת מפתח או הפניה מדומיין? מה הם עשו במהלך הביקור באתר? כמה זמן נמשך הביקור? כמה כסף הם הוציאו? האם הם נטשו את האתר בשלב כלשהו לפני הרכישה? רוצים לדעת למה?

התשובה לכל השאלות האלה היא Google Analytics‏. בכל מקום בעולם שבו מקיימים פעילות מסחרית, Google Analytics עוזר לראות מה עובד, מה לא, ומה כדאי לעשות בכל אחד מהמצבים. זהו הכלי הנפוץ ביותר בעולם לניתוח התנהגות המבקרים באתר, והוא נמצא בשימוש בכ-28 מיליון אתרים פעילים 1.

רלוונטיות היא שם המשחק

ככל שמצליחים לענות על הציפיות של הלקוחות בצורה מדויקת יותר, כך טוב יותר. וזה בדיוק מה ש-Google Analytics עוזר לעשות.

אפשר להגדיר דוחות מתוזמנים שיישלחו אליכם באימייל במועדים ספציפיים.

לדוגמה:

  • דוחות 'קהלים' מספקים נתונים על המשתמשים שלכם: גיל, מגדר, תחומי עניין, מהיכן הם מגיעים, איזו שפה הם דוברים, באיזו תדירות הם מבקרים באתר והאם הם נכנסים אליו מנייד או ממחשב

  • דוחות 'צירוף משתמשים' אומרים לכם מה הביא את המשתמשים לאתר שלכם: קמפיין שיווק, רשת חברתית, אתר אחר או מילת מפתח במנוע חיפוש

  • דוחות 'התנהגות' מספקים מידע על תוכן האתר, ובפרט על הדפים הנצפים ביותר, דפי הכניסה השימושיים ביותר ודפי היציאה העיקריים

אם מתחילים לפעול בשווקים חדשים, המידע הזה עוזר למצוא קהלים חדשים בעולם וללמוד עליהם, ואז לזהות את המבקרים בעלי הערך הרב ביותר שמניבים הכי הרבה המרות - ולהתמקד בהם.

בעזרת המידע הזה, אפשר ליצור ולספק:

  • חוויית משתמש רלוונטית באתר האינטרנט
  • מסרים וקמפיינים מותאמים אישית, כדי לפנות אל רוב המבקרים
  • תוכן שמבוסס על המקור שממנו הגיעו המבקרים או על מונח החיפוש שבעזרתו הם מצאו אתכם
  • תוכן שמבוסס על מה שידוע לכם שהם כבר חיפשו
  • תוכן שרלוונטי למיקום הגיאוגרפי מבחינת השפה, התמונות והתוכן

בעזרת Google Analytics תוכלו לדעת מה עובד ומה לא; והיכן וכיצד בדיוק להשקיע זמן וכסף כדי למשוך ולהמיר לקוחות חדשים. כל אלה מאפשרים לכם להפיק את המרב מהתקציב ולהגדיל את הסיכויים להצלחה בשוק הגלובלי.

מקורות: