Yerelleştirme kolay bir iş haline geldi

Etkili çeviri, yerelleştirme için vazgeçilmezdir

Siteniz müşterilerinizin yerel deneyimini gerçekten yansıtıyorsa, müşteri çekmek ve müşteriyi elde tutmak daha kolay hale gelir. Çeviri hizmetleri müşteri bağlılığını ve güvenini sağlamak konusunda yüksek öneme sahiptir. Müşterilerinizi evlerindeymiş gibi hissettirecek yerelleştirilmiş içeriği oluşturmak için bir çeviri çözümünden yararlanın.

Son derece kolay çeviri

Google'ın lider yerelleştirme kuruluşlarıyla iş ortaklığı sayesinde web sitesi yerelleştirme hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede işletmenize ait web sitesi, mobil uygulamalar ve belgeler genelinde etkin çeviri hizmetleri alabilirsiniz.

Çok basit. Dosyalarınızın Google'ın tercih ettiği dil uzmanları tarafından çevirisi veya kalite kontrolünün yapılması talebinde bulunmak için self servis online platformu kullanın.

Google için geliştirilmiş Web Sitesi yerelleştirme hizmeti:

  • Basit ve self servis online bir platformdur
  • Çok sayıda dosya biçimini destekler
  • Çeviriler kısa sürede tamamlanır ve teslim edilir
  • Uygun fiyatlıdır
  • Çevirilerin kalitesi yüksektir

Bu çeviri çözümü hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız özel Google temsilcinizle görüşün.

Hizmetler için uygunluk durumunuzun belirlenmesi tamamen Google'ın takdirine bağlıdır. Hizmetler "oldukları haliyle" sunulur ve Google tarafından herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Hizmetlerin veya platformun performansı Google onaylı değildir veya Google tarafından garanti edilmez.

Ek şartlar ve koşullara tabi olabilir. Teklif, yasaların izin vermediği yerlerde geçersizdir. Google, Hizmetleri kullanmanızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili olan hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.