Prosta lokalizacja

Odpowiednie tłumaczenia to klucz do lokalizacji

Przyciąganie nowych klientów i utrzymanie obecnych jest łatwiejsze, gdy Twoja strona jest dostosowana pod ich kątem. Usługi tłumaczeniowe to kluczowe narzędzie budowania lojalności i zaufania wśród klientów. Za pomocą narzędzi tłumaczeniowych przygotujesz zlokalizowane treści, dzięki którym klienci będą mieli wrażenie, że mają do czynienia z rodzimą firmą.

Uzyskanie tłumaczenia jest proste

Dzięki nawiązaniu przez Google współpracy z czołowymi firmami lokalizacyjnymi możesz korzystać z usług tłumaczenia stron. Korzystając z takich usług, uzyskasz wysokiej jakości tłumaczenia swoich stron, aplikacji mobilnych i dokumentów.

To proste. Skorzystaj z samoobsługowej platformy, by zlecić tłumaczenie lub sprawdzenie jakości tłumaczenia plików lingwistom preferowanym przez Google.

Usługa lokalizacji stron internetowych opracowana dla Google:

  • To prosta, samoobsługowa platforma online.
  • Obsługuje wiele formatów plików.
  • Oferuje szybką realizację zleceń.
  • Oferuje konkurencyjne ceny.
  • Zapewnia wysokiej jakości tłumaczenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym rozwiązaniu, skontaktuj się ze swoim przedstawicielem Google.

Google przyznaje dostęp do tej usługi według własnego uznania. Usługa jest oferowana w stanie „w jakim jest”, a Google może w dowolnym momencie ją wycofać. Google nie udziela gwarancji co do jakości usług lub działania platformy, ani ich nie promuje.

Mogą obowiązywać dodatkowe warunki. Oferta nie obowiązuje tam, gdzie jest to zabronione przez prawo. Google nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody powstałe na skutek korzystania z usług lub platformy ani związane z ich użyciem.