איך ליצור קמפיינים מעולים בווידאו, חלק 3 מתוך 3

העתיד של קמפיינים בווידאו: המדדים ב-YouTube ממשיכים להתייעל

1 סקירה כללית

הגישה לאינטרנט ואופן השימוש בו לא מפסיקים להשתנות. המשתמשים של היום עוברים כל הזמן בין מכשירים ובין מסכים, ולכן Google פועלת לשיפור חוויית השימוש ב-YouTube בניידים.

2 העתיד של קמפיינים בווידאו

הדור הבא של המדדים ויכולות הדיווח ב-YouTube

כדי להציג למפרסמים ב-YouTube מדדים מדויקים ולדאוג לפרטיות ולאבטחה ב-YouTube ובשאר הפלטפורמות של Google, פיתחנו פתרון מדידה חדש, מתקדם ומבוסס-ענן.

הפתרון החדש הזה מעניק למפרסמים גישה למדדים מפורטים יותר של ביצועי הקמפיינים ב-YouTube במכשירים שונים. המדדים האלה עוזרים למפרסמים להבין טוב יותר איך הקמפיינים שלהם משפיעים על הלקוחות החשובים ביותר לעסק. לדוגמה, יצרנית רכב יכולה לקבל תובנות מעמיקות על ההשפעה שיש למודעוֹת YouTube על קהל ספציפי שנחשף אליהן במכשירים שונים (למשל, על אנשים שרכשו רכבי שטח בעבר).

דרכים יעילות יותר להגיע לקהל היעד

לעבור למובייל

כיום יותר מ-75% מהצפיות ב-YouTube מתבצעות בניידים. לכן חשוב להציג למשתמשים מודעות רלוונטיות ושימושיות יותר המותאמות לכל סוגי המסכים, למדוד את ביצועי הקמפיינים ביעילות רבה יותר ולדעת למצוא את קהל היעד שלכם ב-YouTube.

לטרגט צופים ב-YouTube על סמך היסטוריית החיפושים שלהם ב-Google

העתיד כבר כאן: עכשיו אפשר לטרגט קמפיינים גם על סמך היסטוריית החיפושים של הצופים ב-Google.

במילים אחרות, אתם יכולים לטרגט מודעות לאנשים שחיפשו מוצר או שירות מסוים. לדוגמה, חברת אופנה יכולה לטרגט לקוחות פוטנציאליים שחיפשו ב-Google מבצעים על מעילים, ולהציג להם את קמפיין הפרסום לקולקציית החורף של המותג בדיוק ברגע המתאים.

להגדיר התאמה ללקוחות כדי להגיע לאנשים החשובים ביותר לעסק בזמן שהם גולשים ב-YouTube

מפרסמים יכולים להשתמש גם בנתונים של לקוחות קיימים: התאמה ללקוחות מאפשרת למפרסמים להגיע ללקוחות החשובים ביותר לעסק שלהם בזמן שהם גולשים ב-YouTube. לדוגמה: חברת האופנה מהדוגמה הקודמת יכולה להגיע ללקוחות שנרשמו לקבלת עדכונים על מבצעים מיוחדים כשהם ביקרו בחנויות שלה.

קישורים שימושיים