איך לבחור את הפורמט המתאים של מודעות וידאו?

המדריך הבא יסביר לכם איך לבחור את פורמט המודעה המתאים ביותר לקמפיין מודעות הווידאו הבינלאומי שלכם.

האתגר

יש מספר פורמטים של מודעות וידאו שנועדו למשוך לקוחות בדרכים שונות ב-YouTube ובאתרים של שותפי וידאו. האתגר הוא למצוא את הפורמט המתאים ביותר לקמפיין מודעות הווידאו שלכם.

המטרה

להבין איזה פורמט יעביר את התוכן שלכם בווידאו בצורה הטובה ביותר בשווקים שאליהם אתם מתכננים לייצא.

סקירה כללית

ב-Google Ads ניתן ליצור קמפיינים בינלאומיים אטרקטיביים בווידאו, ולשלב בהם מגוון פורמטים של מודעות וידאו. בעזרת הקמפיינים אפשר למשוך לקוחות ממדינות שונות, בשלל דרכים – ב-YouTube ובאתרים של שותפי וידאו. התוכן של מודעות הווידאו חייב להתארח ב-YouTube, אבל מודעות הווידאו יכולות להופיע גם באתרים ואפליקציות של שותפי וידאו בכל רשת המדיה, ולא רק ב-YouTube. בהתאם לפורמט ולהגדרות שתקבעו, המודעות יכולות להופיע גם בטאבלטים ובניידים.

לאחר שתחשבו על כל ההיבטים הקשורים ליצירת תוכן הווידאו לשוק הגלובלי, ולהתאמתו לשווקים המקומיים, (למידע נוסף בנושא זה), יגיע הזמן להחליט איזה פורמט יעביר בצורה הטובה ביותר את המסר שלכם. המדריך שלנו יעזור לכם לבחור באפשרות המתאימה ביותר: מודעות וידאו TrueView In-stream, מודעות TrueView Discovery או מודעות באמפר.

מודעות TrueView

עם מודעות TrueView, אתם תחויבו רק אם הצופים יבחרו לצפות בסרטון או לבצע פעולות ברכיבים שלו.

כשמשתמשים במודעות TrueView – כולם מרוויחים

הצופים רואים סרטונים שמעניינים אותם, ואתם מקבלים יותר צפיות מקהל שמביע עניין. אתם אלה שבוחרים כמה לשלם על צפייה, וכך אתם מגיעים לקהל הנכון במחיר המתאים. בניגוד לתמחור לפי עלות לאלף חשיפות (CPM), לא תצטרכו לשלם בכל פעם שהמודעה שלכם תוצג.

נהנים מהתאמה אישית לפי בחירתכם

אפשר להפעיל סרטונים באורך של יותר מ-30 שניות, וכך לנסות פורמטים שונים. ניתן לנסות הדגמות מוצרים, סיפורי לקוחות או סרטוני הדרכה ארוכים מהרגיל, המציגים את המוצר שלכם בפעולה.

נהנים מחשיפה רחבה

ניתן להציג מודעות TrueView ב-YouTube וכן באתרים אחרים של בעלי תוכן דיגיטלי ברשת המדיה - במחשבים ובמכשירים ניידים. שימו לב: תוכן וידאו של מודעות TrueView צריך להתארח ב-YouTube‏.

קיימים שלושה סוגים של מודעות TrueView:

מודעות וידאו TrueView In-stream

 • מתי כדאי להשתמש בהן? כדאי להשתמש בפורמט זה אם אתם רוצים לקדם תוכן וידאו לפני סרטונים אחרים ב-YouTube וברשת המדיה של Google. מודעות In-Stream מיועדות ללכוד את תשומת הלב של המשתמשים בחמש השניות הראשונות של הצגת המודעה, להשיג רמת חשיפה גבוהה ביותר ולמקד אנשים במסר שלכם.

 • איך זה עובד? מודעת הווידאו מופעלת לפני סרטונים אחרים, במהלכם או אחריהם. אחרי חמש שניות, ניתנת לצופה אפשרות לדלג על המודעה.

 • איפה מוצגות מודעות מהסוג הזה? מודעות וידאו TrueView In-stream יכולות להופיע בדפי צפייה ב-YouTube וכן בסרטונים שמוצגים באתרים ובאפליקציות של שותפים ברשת המדיה.

 • איך יתבצע החיוב? אתם משלמים כשמשתמש צופה ב-30 שניות מהסרטון (או בכל הסרטון, אם הוא קצר מ-30 שניות) או כשהוא מבצע פעולה בסרטון, האפשרות הראשונה מבין השתיים.

מודעות TrueView Video Discovery

 • מתי כדאי להשתמש בהן? כדאי להשתמש בפורמט זה כדי לקדם סרטונים במקומות שבהם אנשים מחפשים תכנים, למשל: לצד סרטוני YouTube קשורים, כחלק מתוצאת החיפוש ב-YouTube או לצד תוכן אחר ברשת המדיה. מודעות Discovery מיועדות להתאים לקהל שלכם ולהוביל אותו אל התוכן שלכם במהלך חיפוש של תוכן איכותי לצפייה. בממוצע, מספר הקליקים על קריאות לפעולה של המפרסם במודעות TrueView discovery גבוה ביותר מפי חמישה. בנוסף, זו דרך מעולה לקידום סרטונים ארוכים יותר.

 • איך זה עובד? המודעה מורכבת מטקסט ומתמונה ממוזערת שנשלפה מתוך הסרטון. על אף שהגודל והמראה המדויקים של המודעה עשויים להשתנות בהתאם למקום שבו היא מוצגת, מודעות Video Discovery תמיד כוללות הזמנה ללחוץ עליהן כדי לצפות בסרטון. לאחר הלחיצה, הסרטון מופעל בדף הצפייה ב-YouTube או בדף הערוץ שלכם.

 • איפה מוצגות מודעות מהסוג הזה?

  • בדף הבית של YouTube
  • בתוצאות החיפוש של YouTube
  • לצד סרטונים קשורים ב-YouTube
  • כשכבת-על בדף צפייה ב-YouTube
  • באפליקציות ובאתרים של שותפי וידאו בכל רשת המדיה
 • איך יתבצע החיוב? אתם תחויבו רק כאשר המשתמשים יבחרו לצפות במודעה על ידי לחיצה על התמונה הממוזערת.

מודעות באמפר

מודעות באמפר הן פורמט של מודעת וידאו קצרה, שנועד לאפשר לכם להגיע ללקוחות רבים יותר ולהגביר את המודעות למותג שלכם.

 • מתי כדאי להשתמש בהן? כדאי להשתמש בפורמט זה כשאתם רוצים לפנות לקהל רחב של צופים עם הודעה קצרה ובלתי נשכחת.

 • איך זה עובד? האורך המקסימלי של מודעת וידאו מסוג באמפר הוא שש שניות והיא מופעלת לפני, במהלך או אחרי סרטונים אחרים. לצופים אין אפשרות לדלג על המודעה.

 • איפה מוצגות מודעות מהסוג הזה? מודעות באמפר יכולות להופיע לפני סרטונים אחרים ב-YouTube או באתרים ובאפליקציות של שותפים ברשת המדיה.

 • איך יתבצע החיוב? החיוב מתבצע על בסיס מספר חשיפות. מודעות באמפר מחויבות לפי הצעות מחיר של עלות לאלף חשיפות, כך שאתם משלמים בכל פעם שהמודעה מוצגת 1,000 פעמים.

מידע נוסף על פרסום בינלאומי בווידאו.