חברת Tracktest.eu מגיעה ללקוחות חדשים ברחבי העולם בעזרת Google Ads

כיצד הכלים של Google עזרו לחברה לתת שירות ללקוחות מ-50 מדינות

יעדים

  • לייצא את tracktest.eu לשווקים בינלאומיים
  • ליצור מוּדָעוּת למותג בקרב קהל יעד של עסקים ואנשים פרטיים
  • לעודד את השימוש בשירותי tracktest.eu בקרב קהלים חדשים ברחבי העולם

גישה

  • שימוש ב-Global Market Finder של Google למציאת שוקי יעד
  • שימוש ב-Google Ads כדי למקד מודעות לקהלים רלוונטיים
  • מעקב אחר תוצאות הקמפיין וניתוח תוצאות אלה בעזרת Google Ads

תוצאות

  • הרחבת הפעילות העסקית לגרמניה, ברזיל ואינדונזיה
  • כיום יש לחברה לקוחות ב-50 מדינות ברחבי העולם
  • 20% מהפניות שמגיעות אלינו דרך Google Ads עוברות כיום המרה לעסקאות חדשות

חברת Tracktest.eu מציעה מבחנים לבדיקת רמת השליטה בשפה האנגלית. בשירותים שלה משתמשים עסקים ויחידים שרוצים לשפר את מיומנויות השפה שלהם. כדי לפרוץ מחוץ לשוק המקומי של סלובקיה, שהוא השוק הביתי שלה, ולהתחרות בשחקנים גלובליים מבוססים כמו TOEFL‏, השתמשה Tracktest.eu בפלטפורמת Google Ads שעזרה לה להגיע לשווקים בינלאומיים חדשים.

חברת Tracktest.eu נוסדה בשנת 2013 בסלובקיה והחלה את דרכה עם ארבעה עובדים בלבד. רוב הלקוחות הגיעו אל החברה הצעירה הזו בשוק הביתי שלה דרך פרסום מפה לאוזן. Tracktest.eu פיתחה כלי אינטרנטי לבדיקת רמת השליטה בשפה האנגלית, והיא שאפה להפיץ אותו לשווקים נוספים. לשם כך, היא נזקקה לדרך משתלמת להגיע ללקוחות חדשים ברחבי העולם.

Tracktest.eu בחרה ב-Google Ads כאמצעי להרחבת הפעילות העסקית שלה. החברה השתמשה ב-Global Market Finder, שכלול עכשיו בפלטפורמת Market Finder, כדי לאתר את מדינות היעד הנכונות, על ידי השוואת הזדמנויות לפי חיפושים של מילות מפתח רלוונטיות. לאחר מכן, היא השתמשה ב-Google Ads כדי להגביר את המוּדעות בקרב קהל היעד של החברה במדינות האלה. "כשהחלטנו להרחיב את הפעילות שלנו לשווקים נוספים בעולם, Google Ads היה הכלי האידאלי" אומר הבעלים-השותף והמנכ"ל ברניו פוקריווצ'אק. "Market Finder מאפשר לנו להעריך בצורה מדויקת באיזו מדינה כדאי להתמקד. בעזרת Google Ads אנחנו יכולים לפעול בשוק הגלובלי ולמדוד כל דבר בפירוט".

למעשה, הודות ליכולת של Global Market Finder ושל Google Ads לעזור לעסקים לאתר קהלים חדשים ולמקד אליהם, בתוך חודשים ספורים בלבד הגיעה Tracktest.eu לראש הדף של תוצאות החיפוש במסגרת הפרסום בפלח העסקי הרלוונטי. ברניו מרוצה מהתוצאה: "20% מהפניות שמגיעות אלינו דרך Google Ads עוברות המרה לעסקאות – זאת תוצאה נהדרת".

לכן, מאז השילוב של Google Ads באסטרטגיית השיווק של Tracktest.eu היה למערכת תפקיד מרכזי – היא תרמה להתרחבות של החברה לשווקים שונים ברחבי העולם ועיצבה אותה. עד היום, המערכת עזרה ל-Tracktest.eu להגיע ללקוחות בגרמניה, בברזיל ובאינדונזיה, והודות לה, נכון להיום יש לחברה לקוחות ב-50 מדינות.

ברניו מסביר: "מערכת Global Market Finder של Google עוזרת לנו לאתר שוקי יעד, ואז בעזרת Google Ads אנחנו יכולים לבדוק איפה משתמשים מגלים הכי הרבה עניין בשירות שלנו. יש לנו לקוחות משלמים ב-50 מדינות ואנחנו שואפים להכפיל את המספר הזה בשנה הבאה".

ברניו מתרשם במיוחד מהיחס בין המחיר לבין הביצועים שהחברה השיגה בעזרת Google Ads, ומהעובדה שהתוצאות מגיעות מיד וניתן למדוד אותן. לדבריו, כל אלה עוזרים ל-Tracktest.eu להגיע להישגים מעולים.

"20% מהפניות שמגיעות אלינו דרך Google Ads עוברות המרה לעסקאות – זאת תוצאה נהדרת". ברניו פוקריווצ'אק, בעלים-שותף ומנכ"ל ב-Tracktest.eu