ההכנסות מייצוא של חברת The Heat Company נסקו בעזרת Google Ads

כיצד הצליחה חברה אוסטרית להרחיב את הפעילות שלה למדינות שונות בעולם

יעדים

  • להרחיב את החשיפה לשווקים בינלאומיים
  • להגדיל את היקף המכירות בשווקים בינלאומיים

גישה

  • באמצעות Google Ads ו-Google Analytics, החברה הגיעה לקהלים ולשווקים חדשים
  • המודל העסקי השתנה מקצה לקצה – המיקוד עבר ממסחר סיטונאי למכירות למשתמשי קצה

תוצאות

  • עלייה מהירה במכירות
  • החברה מייצאת כיום מוצרים לשווקים בינלאומיים כמו אוסטרליה, קנדה וארה"ב
  • 85% מההכנסות מקורן בייצוא

החברה האוסטרית The Heat Company, שהוקמה בשנת 1994, מייצרת ומוכרת ביגוד תרמי לפעילות בחיק הטבע. באמצעות Google Ads ו-Google Analytics הצליחה החברה להרחיב את בסיס הלקוחות שלה ולהגדיל את היקף המכירות הבינלאומיות. כיום, הייצוא מניב 85% מההכנסות של החברה.

חברת The Heat Company התמקדה מאז הקמתה במכירות סיטונאיות בשוק המקומי שלה, באלטנמרקט שבאוסטריה. בשנת 2007, החליטו בחברה לממש את הפוטנציאל של החנות שלהם באינטרנט ולהרחיב את החשיפה של המוצרים לשווקים בינלאומיים.

הם בחרו ב-Google Ads ו-Google Analytics כדי להתמקד בקהלים ובשווקים הבינלאומיים המתאימים ביותר. המוצרים של החברה כוללים כפפות, מדרסים, מחממי ידיים ורגליים, וכן מדבקות לחימום הצוואר ופלג הגוף העליון. כדי לקדם את המכירות, בחברה החליטו להתמקד בעובדה שהמוצרים שלהם מיוצרים מחומרים טבעיים, ללא כימיקלים.

הפרסום לשוק הבינלאומי השתלם – והם זכו לגידול מהיר במכירות. "בעזרת Google Ads הגענו ללקוחות שמעולם לא חלמנו שנוכל להגיע אליהם", אומר הרוויג הולצר, מנכ"ל The Heat Company. "תמיד יש מקום בעולם שבו החורף בעיצומו, ותמיד למישהו שם קר. אנחנו יכולים למקד במיוחד לשווקים האלה". למעשה, די מהר הם הצליחו למכור במדינות רחוקות כמו ארגנטינה, ארה"ב, קנדה, אוסטרליה ומונגוליה, וגם במדינות שכנות באירופה. בעקבות זאת שינתה The Heat Company את המודל העסקי שלה והחלה להתמקד בצרכנים פרטיים במקום במסחר סיטונאי.

לשיווק ללקוחות בשוק הבינלאומי הייתה השפעה משמעותית על ההכנסות, וכיום 85% מההכנסות מגיעות מייצוא לרחבי העולם. "Google Ads היא מערכת מדהימה” אומר הולצר. "היא מאפשרת לנו לנהל את עלויות הפרסום בצורה יעילה, שזה אתגר גדול במיוחד לעסקים קטנים או בינוניים, כך שאנחנו יכולים לראות בדיוק כמה השקענו בפרסום וכמה מכרנו בסופו של יום".

כיום החברה הרבה יותר ממוקדת בלקוחות הקצה שלה וממשיכה לחפש הזדמנויות חדירה לשווקים חדשים בעולם.

“כיום, אנחנו הרבה יותר ממוקדים בלקוח הקצה וזה מאפשר לנו לשפר את המוצרים והשירותים שאנחנו מספקים. בזכות Google, יש לנו הזדמנות להרחיב את החשיפה שלנו ולבסס נוכחות ברחבי העולם". הרוויג הולצר, מנכ"ל, The Heat Company