מי מפחד מלוקליזציה?

לוקליזציה טובה מתחילה בתרגום טוב

יותר קל למשוך לקוחות ולשמר אותם כשהאתר של העסק מספק להם חוויה מקומית ומוכרת. שירותי תרגום הם גורם מרכזי בפיתוח נאמנות ואמון אצל הלקוחות. מומלץ להשתמש בפתרון תרגום כדי ליצור תוכן שמותאם לשוק המקומי ויגרום ללקוחות שלכם להרגיש בבית.

תרגום לא חייב להיות עסק מסובך

ייתכן שתוכלו ליהנות מגישה לשירותי לוקליזציה של אתרים הודות לשותפות החדשה של Google עם חברות מובילות בתחום הלוקליזציה. שימוש בשירותי הלוקליזציה שלנו יעזור לכם להבטיח שהאתר של העסק, האפליקציות שלכם לנייד והמסמכים שלכם יתורגמו היטב.

זה לא מסובך. משתמשים בפלטפורמה מקוונת בשירות עצמי כדי לבקש תרגום או עריכה איכותית של הקבצים שלכם. את שירותי התרגום יספקו שותפים מועדפים של Google.

שירות הלוקליזציה של אתרים שפותח עבור Google מציע:

  • פלטפורמה מקוונת ופשוטה לשימוש בשירות עצמי
  • תמיכה במגוון פורמטים של קבצים
  • שירות מהיר
  • מחירים תחרותיים
  • תרגום איכותי

רוצים לקבל עוד מידע על פתרון התרגום הזה? הנציג שלכם ב-Google ישמח לענות על כל שאלה.

הזכאות לשימוש בשירות נקבעת לפי שיקול דעתה הבלעדי של Google. Google מציעה את השירותים "כמו שהם" ושומרת לעצמה את הזכות לבטל אותם בכל עת. Google לא מצהירה כל הצהרה לגבי רמת הביצועים של השירותים או של הפלטפורמה ולא נושאת בכל מחויבות או אחריות לגביהם.

ייתכן שהשימוש בפלטפורמה יהיה כפוף לתנאים והתניות נוספים. ההצעה לא תקפה במקומות שבהם היא אסורה על פי חוק. Google לא תישא בחבות לכל סוג של נזק שייגרם כתוצאה מהשימוש בשירות או בפלטפורמה או לכל נזק שקשור לשימוש בהם.