Díky Google Ads generuje Intertaping 45 % obratu ze zahraničí

Přečtěte, jak Google pomohl online prodejci kineziologických pásek ze Španělska v cestě na světové trhy

Cíle

  • Propagovat produkty novému globálnímu publiku
  • Rozšířit podnikání do celého světa
  • Vybudovat mezinárodní distribuční síť
  • Zvýšit příjmy

Přístup

  • S pomocí služby Google Ads jsme oslovili potenciální zákazníky a propagovali produkty v celé Evropě.

Výsledky

  • 45 % obratu přichází ze zahraničí
  • Zisk 70 000 EUR za dva roky

Španělská společnost Intertaping prodává kineziologické pásky neboli tejpy online. Při expanzi na nové trhy mimo Španělsko využila firma Intertaping službu Google Ads a dosáhla toho, že 45 % obratu nyní realizuje v zahraničí.

Intertaping je malá společnost, založená v roce 2011 ve španělské Valencii. Poohlíží se po globálním trhu.

Zabývá se online prodejem kineziologických pásek neboli tejpů, které si sportovci oblíbili při léčbě zranění. Společnost Intertaping cítila příležitost expandovat za hranice domovské země. Rok po zahájení činnosti měla společnost Intertaping ve Španělsku výborné výsledky a navázala partnerství se společností Google, aby rozšířila svou působnost v zahraničí.

Jako vhodnou možnost podpory plánů na expanzi navrhl Google společnosti Intertaping službu Google Ads s reklamami ve vyhledávání, v Obsahové síti i videoslužbách. Díky ní mohla společnost Intertaping efektivně hledat a oslovovat vhodná publika na nových rozvojových trzích. Výsledky se dostavily rychle a bylo snadné je změřit. Za první dva roky práce se službou Google Ads vydělala společnost Intertaping 70 000 EUR a dosáhla výrazného růstu v různých zemích včetně Itálie, Francie a Velké Británie. 45 % obratu vydělala v zahraničí.

Tento úspěch umožnil společnosti Intertaping vybudovat mezinárodní distribuční síť, která nyní objednané zboží doručuje do více než 50 zemí a po celé Evropě má přes 25 000 zákazníků.

Společnost exponenciálně rozšířila okruh svých zákazníků a navíc v zemích svého působení překonává obří společnosti, jako je Amazon. Intertaping se nyní zaměřuje na cíl stát se největším online obchodem s kineziologickými páskami v Evropě.

Služba Google Ads se pro tuto malou, ale aktivní společnost ukázala jako ideální řešení: snadné ovládání, efektivní práce, přesné měření výsledků a vynikající rady a podpora.

„Pomoc s technickými záležitostmi je na skvělé úrovni. Službu Google Ads jsem vůbec neznal, ale pomohli mi využívat ji naplno,“ vysvětluje generální ředitel společnosti Intertaping Javier Martín. Google je podle jeho slov pilířem celého podnikání firmy.

„Pomoc s technickými záležitostmi je na skvělé úrovni. Službu Google Ads jsem vůbec neznal, ale pomohli mi využívat ji naplno.“ Javier Martín, generální ředitel, Intertaping